Podsumowanie walnego zgromadzenia członków ZPEUIC – 2024

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia

W ostatnich dniach odbyło się nasze coroczne spotkanie – Walne Zgromadzenie Członków ZPEUIC. Tym razem na miejsce spotkania wybraliśmy bardzo oddaloną od naszej siedziby okolicę. Hotel Elements w Świeradowie Zdroju to miejsce magiczne położone w Górach Izerskich. Klimat tego miejsca jest bardzo kojący, stąd też może i nastrój spotkania był bardzo korzystny. Spotkaliśmy się w piątkowy wieczór przy kolacji i na wspólnych rozmowach spędziliśmy wyjątkowo długi wieczór. Do obowiązków oczywiście wróciliśmy w sobotni poranek posileni sytym śniadaniem. Tuż po otwarciu obrad obejrzeliśmy prezentacje zaproszonych firm. W tym roku po raz kolejny swoją ofertę przypomniała firma EBS – nasz członek, producent systemów znakowania.

Następnie swoje ciekawe oferty zaprezentowała firma AGGE – producent zaawansowanych maszyn. Później oferty wsparcia przedstawiły firmy Ekovoltis – e2v oraz Kompass Polska.

Niestety z przyczyn niezależnych nie dotarli przedstawiciele m.in. producentów maszyn do produkcji palet, tj. firm: Amix i Karolex. Pojawiły się jedynie ich materiały reklamowe – no cóż, może spotkamy się za rok.

Prezentacje podobnie jak w zeszłym roku wzbudziły spore zainteresowanie, a okazja do nawiązania kontaktów była już w przerwie kawowej. Dalsze nasze obrady, to już sprawozdania Zarządu z działalności i sprawozdanie finansowe za rok 2023. Sprawozdania zostały zaakceptowane przez uczestników, a Zarząd uzyskał absolutorium za swoją pracę w 2023 roku. W dalszej części dokonała się reorganizacja Zarządu, ponieważ jeden z członków poprosił o zakończenie swoje misji. 

Ukształtowanie nowego Zarządu ZPEUIC

Zatem „nowemu” Zarządowi życzymy samych sukcesów!
W tajemnicy dowiedzieliśmy się, że całkiem spore grono uczestników pozostało w hotelu do końca weekendu i w pełni to rozumiemy! Miejsce jest przepiękne, a odpoczynek należy się każdemu. Obsłudze hotelu Elements bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspaniały klimat i pyszne jedzenie!