...

Targi 7-8 marca – WARSAW EXPO

Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli

Wood Tech Expo – Zapraszamy do udziału w II edycji wydarzenia poświęconego sektorowi technologii obróbki drewna i produkcji mebli już w najbliższych dniach 7-9 marca 2023 roku.

Jako Związek Producentów Europalet UIC będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu jako jeden z wystawców. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr B1.14 na hali B, podczas targów Wood Tech Warsaw Expo.

Polska liderem eksportu mebli w Europie

Polska jest jednym z europejskich liderów w branży obróbki drewna oraz produkcji mebli. Powodów do dumny jest znacznie więcej, ponieważ z analiz za rok 2021 wynika, że Polska jest drugim co do wielkości eksporterem mebli w Europie. 

Duże zainteresowanie Polskimi meblami wynika z wysokiej jakości, co doceniają szczególnie takie kraje jak – Niemcy, Czesi czy Brytyjczycy. Najbliższe wydarzenie obejmuje tematy ważne dla sektora technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Jako Związek Producentów Europalet UIC zamierzamy na najbliższym wydarzeniu aktywnie promować certyfikowany nośnik, jakim jest Europaleta UIC-EUR stanowiąca ważny element w eksporcie międzynarodowym.