...

Szkolenia

Szkolenia z identyfikacji europalet

Związek Producentów Europalet UIC oferuje przedsiębiorstwom szkolenia z identyfikacji europalet. Szkolenie zawiera przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne, pozwalające skutecznie rozpoznać legalną europaletę. 

Zachęcamy do regularnego szkolenia pracowników, którzy po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymają imienny certyfikat z identyfikacji europalet. Zapewniamy pełen profesjonalizm – prowadzącym jest doświadczony inspektor zajmujący się kontrolą licencjonowanej produkcji i napraw europalet.

 

Rozpoznanie legalnej europalety

Na szkoleniu dowiesz się jak rozpoznać legalną europaletę. Taka wiedza gwarantuje bezpieczeństwo i legalność działalności.

Utylizacja europalet

Na szkoleniu dowiesz kiedy skierować europaletę do naprawy, a kiedy już do utylizacji.

Certyfikat ukończenia

Każda osoba, która przejdzie szkolenie oraz zaliczy egzamin końcowy, otrzyma imienny certyfikat.

pytania i odpowiedzi - Q&A

Koszt szkolenia ustalany jest indywidualnie według wewnętrznych wytycznych. Zależny jest przede wszystkim od liczebności grupy, odległości dojazdu trenera i ewentualnej konieczności organizacji noclegu. Wypełnij formularz kontaktowy – podaj lokalizację, liczbę uczestników oraz wstępny termin szkolenia. Propozycję przygotujemy możliwie szybko.

Szkolenie grupy kilkunastu osób trwa zazwyczaj 3-4 godziny. Dużo zależy jednak od aktywności grupy i dydaktycznej jakości udostępnianych europalet.

Dla skutecznego przeprowadzenia szkolenia niezbędne jest udostępnienie sali wykładowej ze sprzętem multimedialnym – optymalnie, jeśli jest rzutnik. Oczywiście możliwe jest też przeprowadzenie szkolenia małej grupy w magazynie palet, jeśli tylko zapewniony będzie duży monitor z kablem HDMI. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej sytuacji. Do części praktycznej niezbędny jest dostęp do używanych palet i wolna bezpieczna przestrzeń w magazynie.

Tak – w zasadzie wszystkie szkolenia przeprowadzamy w lokalizacji klienta.

Tak, każda osoba, która przejdzie szkolenie oraz zaliczy egzamin końcowy, otrzyma imienny certyfikat.

Zarezerwuj szkolenie

Zachęcamy do rezerwacji szkolenia za pomocą formularza kontaktowego.