...

Nowe Karty Oceny Palet

Nowa wersja - KOP 2024

Karty Oceny Palet (KOP) – to powszechnie uznany standard, który od wielu lat ułatwia uczestnikom łańcuchów logistycznych sprawną wymianę europalet w ramach otwartego poolu palet licencjonowanych. Jako członek ECR Polska braliśmy udział w pracach nad najnowszą wersją dostosowaną do zmieniających się realiów. Poniżej prezentujemy aktualną – zaprezentowaną w kwietniu 2024 roku wersję Kart Oceny Palet.

Wraz z ECR Polska zachęcamy do rejestrowania się użytkowników KOP – jest możliwość rejestracji i użytkowania na darmowej licencji. Wszystkim nam przyniesie to korzyści w postaci komunikacji z użytkownikami i dalszy rozwój projektu. Tutaj udostępniamy najprostsze pliki do podejrzenia, a dla pobrania znacznie lepszych wersji zapraszamy do oficjalnego dystrybutora – link poniżej:

Cechy prawidłowej palety EUR

Niedopuszczalne wady palet EUR

Picture of Adam Paciorek
Adam Paciorek

Dyrektor Techniczny ZPEUIC z wykształcenia i zamiłowania leśnik, drzewiarz i przyrodnik; nauka w Technikum Leśnym w Tucholi i SGGW Warszawa – uzyskany tytuł inżyniera leśnictwa; 28 lat pracy zawodowej, z czego ostatnie 15 lat na stanowisku Inspektor ds. kontroli europalet w SGS Polska Sp. z o.o.; wcześniej na stanowiskach: Kupiec surowca drzewnego w Pfleiderer Grajewo, Kierownik w Tartaku – ZTS J.Jacyno, a na początku kariery 8 lat pracy w Lasach Państwowych na stanowiskach podleśniczy i Specjalista. Zainteresowania: fotografia, podróże, żeglarstwo i strzelectwo.