...

Podsumowanie targów DREMA

Pierwszy raz jako Związek Producentów Europalet UIC mieliśmy możliwość zaprezentowania się na 39. Edycji targów DREMA. Targów cieszących się ogromnym zainteresowaniem, które na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich prezentują nowości z branży obróbki drewna, innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe. Tutaj nie brakuje odwiedzających, bo w branży jest to wydarzenie, na którym pojawić się zwyczajnie trzeba.

Cel promowania standardu UIC palety EUR

Naszym celem niezmiennie jest promocja standardu UIC palety EUR. Przez cztery dni obecni byliśmy przy naszym skromnym, aczkolwiek jednoznacznie wyposażonym stoisku. Obecność europalety wzbudziła niemałe zainteresowanie. Odpowiadaliśmy na pytania dotyczące standardów UIC oraz możliwości uzyskania licencji na produkcję i naprawy europalet. Prezentowaliśmy zalety naszych szkoleń z identyfikacji europalet oraz możliwości pomocy w procesie uzyskania licencji. Wielokrotnie wskazywaliśmy źródło wiedzy o europaletach oraz zrzeszonych licencjonowanych firmach – naszą stronę internetową www.uic-eur.pl Na potrzeby promocyjne nagraliśmy wywiad o naszej obecności na targach, o standardzie UIC EUR i o naszym stowarzyszeniu. Bilans naszego udziału w DREMA 2023 to blisko setka rozmówców, rozdanych i zebranych tyle samo wizytówek. Dzięki naszym promocyjnym gadżetom logo ZPEUIC oraz EUR zagości w wielu pożądanych miejscach.

Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za odwiedziny, rozmowy i wymianę doświadczeń. Dziękujemy też naszemu partnerowi na targach, z którym współdzieliliśmy stoisko – firmie EBS Ink-Jet Systems Poland, która również jest członkiem ZPEUIC.