...

ZPEUIC patronem medialnym 8. FORUM

Patronat medialny Forum Pelletu 2023

Niełatwy czas dla branży?

Z niestabilną sytuacją na rynku pelletu zarówno przedstawiciele branży, jak i konsumenci zmagają się już od dłuższego czasu. Konsekwencją wojny na Ukrainie były piki cenowe, o których poziomie decydowały też drożejący surowiec i galopująca inflacja. Potem przyszła zima bez mrozu, w efekcie czego ceny spadały z tygodnia na tydzień. Pozostały pełne magazyny. To nie był łatwy czas dla branży.

Czy w związku z tym możemy mówić o kryzysie? Jakie zmiany zaszły w ostatnim roku na krajowym rynku? Co czeka sektor w najbliższym czasie i jakie są nowe trendy w branży pelletu? O tym będziemy rozmawiać podczas 8. Forum Pelletu, na które zapraszamy 19-20 czerwca 2023 r. do gdańskiego hotelu Novotel Marina.

8. Forum Pelletu 19-20 czerwca w Gdańsku

Już po raz ósmy wydawca miesięcznika „Magazyn Biomasa”, kwartalnika „Fabryka pelletu” i raportu „Pellet w Polsce” zaprasza największych krajowych i europejskich producentów pelletu drzewnego na najważniejsze w Polsce wydarzenie poświęcone kluczowym dla rynku zagadnieniom.

Forum Pelletu od ośmiu sezonów integruje branżę i jest okazją do wskazania nowych horyzontów biznesowych dla producentów pelletu.

Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów pelletu, firm drzewnych zainteresowanych produkcją pelletu, producentów i dystrybutorów kotłów, producentów palników i piecyków na pellet, dostawców technologii i urządzeń do pelletowania, firm certyfikujących, polskich i europejskich stowarzyszeń producenckich.

19-20 czerwca 2023 r. – już dziś zarezerwuj w kalendarzu ten termin na 8. Forum Pelletu!

Do zobaczenia nad morzem!